HOME PAGEDENÍKARCHIV

Je mi to líto..

2. září 2014 v 23:43 | Drzounka |  Nezařazeno
Je mi to líto.. Co se poslední dobou děje.. Nedivím se.. Tím že odjedu do Jičína.. nic se tím nezmění. Jediné co mě štve.. Je to, že nemám dostatek pozornosti. Nikdy jsem nikoho víc nemilovala, než právě tebe.. Nechci aby byl konec a tím že někam napíšu, že mám blbej pocit.. nemělo vyznít tak že chci konec.. To ani náhodou, spíš naopak.. Vypadá to jako by si ho chtěl ty.. Vím že si mi vysvětloval proč se mi nevěnuješ... Přišlo mi to.. jako ano, beru to.. ale přišlo mi to jako kravina.. V posteli.. Co si budem nalhávat.. Asi sis toho šukání užil až až když si byl ty mladej.. Ale pochop to, že mě je o 7 let méně a já to prostě beru jinak..

Až mi bude 25 tak to třeba budu cejtit stejně. Popravdě mě serou ty zkurvený online hry u kterých trávíš víc času než se mnou... Kolikrát jsem z toho v prdeli.. A proto se často urážím a nebavím se.. Proklínám ten zasranej internet... Jsme spolu už skoro půl roku.. Proč jsem ti lhala ? Proč..? Protože jsem tě nechtěla zklamat.. Ano, vím že to lhaní je špatný a ano vím v jaký jsme situaci.... // Opravdu si připadám jako bych tě ani nepřitahovala, tím že k tobě přijdu a začnu tě otravovat.. A ty mi opáčíš.. Kotě.. nejsem nadrženej.. To mě dokáže neskutečně vytočit.. Tohle jsem říkala já mému ee když jsem s ním nechtěla prostě šukat protože se mi už hnusil.. Nebo prostě.. To že mi řekneš abych odjela dřív.. O tom si mám myslet co? Vyhazuješ mě aby si měl klid?.. Možná to tak není a možná jo.. A co se mi ten večer honilo v HLAVĚ ? Něco na způsob.. vyhazuje mě aby si sem mohl někoho přivést? Vyhazuje mě protože mě má už plné zuby?
Bylo toho mnohem více.. Miluje mě vůbec ? Proč se mnou vůbec je ? Jak dlouho tenhle vztah potrvá ? ... Připadám si jako.. Panenka.. na hraní.. i když ani to né, na hraní máš notebook, spíš jako hodně zaprášená panenka.. Která sedí v koutě a doufá, že si s ní zase začne někdo hrát.. Tak proč to tak není ? Sedím a přemýšlím co má napsat, v hlavě se mi toho honí opravdu nespočet.. Žárlení znamená milovat.. A to.. k tomu bych se taky ráda nějak dostala.. To že ti nevadí.. postování mojich fotek po netu.. (nemyslím normální fotky), že nežárlíš na nikoho s kým si píšu..... Ne.. Tohle mi hodně chybí.. i když to v předešlém vztahu vedlo k ..... Tak mi prostě chybí to žárlení z druhé strany.. To pak pocit že ti na mě záleží je ztracenej. Dovádí mě to k šílenství, mám deprese, špatný nálady a hlavně špatný sny.. Nevážím si sama sebe.. Neobviňuju z toho tebe.. Nemám náladu se smát.. Nemám náladu na nic, nejradši bych se.. Ani nebudu psát co.. Hledám pozornost jinde, protože mi tohle ve vztahu hodně chybí. A tohle by chtěla každá holka.. Že nějaká hloupá holka napíše na FB.. **co bych dala za kluka kterej se mnou propaří celej den** Tak to je blbá kráva,která ani neví co je život, co je láka.. KURVA.. žádná holka nechce kluka kterej se jí nevěnuje.. Je mi do breku už jen z toho že to píšu.. Nejsem dokonalá.. to vím.. Nikdo nemůže být.. jediné co vím, že v domácnosti ano.. Uvařím, uklidím.. cokoliv.. Prostě.. Nemám slov.. Byla bych schopná psát tenhle článek hodiny, dny.. A stejně by to nestačilo.. Já nedokážu nic říct, nedokážu říct co mi vadí a nedokážu říct co potřebuju nebo co chci.. Napsat to umím.. Jde o to.. že můj první vztah nebyl zrovna 2x podle mojich představ.. nechci aby to tak bylo i tady.. Snažím se učit důvěřovat druhým.. Problém je ale ten, že já lžu taky.. Proč lžu kurva?!! Nejde o to, že by to bylo úmyslné.. nebo prostě něco v tom smyslu.. Od mala taková jsem... od jedné určité doby.. sama vím od jaké.. A to že jsem postupem času získávala špatné vzpomínky tomu jenom napomohlo. Je mi to líto.. A to ani nezmiňuju že si opět mažeš zprávy s Healer Lucíq.. Pak se kurva div že žárlím.. ;)) Tohle už mi popravdě leze krkem.. A né zrovna málo.. Jetsli chceš konec tk to kurva do prdele řekni.. a nemusíš si hned do píči přidávat každou kundu z tý zasraný skupiny.. Že já tehdy nedržela hubu co se týče založení tý skupiny.. To zkurvený lolko ničí tenhle vztah.. WHY NOT!!!!!!!!!! Maž ty konverzace dál a jde to ke dnu. Přesně kvůli tomu jsem je začala mazat i já, ale bohužel, s tebou to ani nehne.. Do píči.. Však jo.. Odepisuj jí první... Fakt.. Miluješ mě vůbec? Pokud ano tak mi to dokaž.
 


Komentáře

1 Denisa Denisa | E-mail | Web | 3. září 2014 v 12:34 | Reagovat

Tohle se ti děje?Panejo, po půl roce vztahu, aby ti kluk řekl, že není nadrženej a řekl prostě NE:-O to neznám.....ani po 5ti letech....je mi těch fakt líto, takový kluk co sedí věčně na ntb a nevěnuje se ti je nepoužitelný a k ničemu...ale taky je dost špatné, že tohle umíš jen napsat a neumíš mu to říct, třeba by to pomohlo...ale třeba taky ne...to je těžko no...

2 Makkakonka Makkakonka | Web | 3. září 2014 v 14:05 | Reagovat

Nemůžu mluvit ze své zkušenosti, protože jsem ještě nikoho nikdy neměla, ale.. prostě.. chápu tě. Chápu tvoji nejistotu, protože já jsem taky neuvěřitelně žárlivá.. taky vím, že je žárlení občas potřeba a je to vlastně takovej důkaz lásky. Možná za jeho nezájem může váš věkový rozdíl, ale nemyslím si, že by to byl pravý/jediný důvod. Ani nevíš, jak ráda bych ti pomohla, ale to je nemožný. Je to mezi váma. Podle mě by vám pomohlo, promluvit si o tom. Ve vhodné chvíli.. Buď ti to vysvětlí anebo díky tomu poznáš, že je konec. Vztah, kde není dostatek lásky je podle mě nanic a nemá cenu ho prodlužovat. Jen to potom bolí zbytečně dlouho. Sakra.. nechtěla bych být ve tvé kůži. Ani nevíš, jak často mě štve nezájem ostatních.. rodiny, přátel, spolužáků.. pro všechny jsem jenom vzduch.. ty jsi do něj hodně zamilovaná, musí to být mnohem horší.. Fakt ti nezávidím! Fakt.. často jsem ve stejný pasti, často mám stejné pocity .. nezájem.. taková prkotina a tolik dokáže ublížit.. znám ten pocit.. ubíjí tě to, nesnesitelně to bolí a kazí náladu .. samota .. pocit, že by po tobě neštěkl ani pes a nikdo by si nevšiml, žes zmizel.. vždy si potom říkám, jestli je to tak doopravdy nebo jestli mi to namlouvá jen moje žárlivost.. taky nejsem dokonalá, ale to není nikdo, tak proč?.. proč je otázka bez odpovědí.. promiň, asi ti to přijde, že plácám nesmysly, ale prostě.. zažívám to skoro pořád.. doma nezájem, ve škole nezájem .. nebaví mne to.. chápu tě v tvých pocitech .. doufám, že se to časem zlepší.. drž se ;)

3 Makkakonka Makkakonka | Web | 3. září 2014 v 14:06 | Reagovat

[2]: týjo.. to je snad nejdelší komentář v mým životě :D

4 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 3. září 2014 v 15:18 | Reagovat

nejsem ve stejný situaci, co ty. ale zažila jsem to, takže vlastně vím jak se cítíš. můj kluk byl skoro to samí. věnoval se pořád něčemu jinému, pořád mu bylo lepší něco jiného než já. pořád  ze mě dělal tu špatnou. bohužel. Zjistila jsem ale, že mě nemilovat, protože nikdy nebyl pro mě schopen něco udělat:( a k tomu všemu, měl i holku, když byl semnou. Koupil si byt, a já blbka věřila, že je to kvůli nám dvoum ale hovno. Ted si tam bydlí s jeho bývalou holkou, zase se k sobě vrátili. Pořád mě to bolí, pořád k němu asi něco cítím, ale co se dá dělat, život jde dál a já jdu dál a odstěhuji se už brzo a budu mít od něho klid :) držím palečky ať se to mezi váma dá honem do pořádku! a neboj, já taky žárlím, ale nesnášm když si kluk, s kterým chodím píše s dašlími 20 holkami, to mi fakt vadí :D -_-

5 mujmaly-tajnysvet mujmaly-tajnysvet | Web | 3. září 2014 v 18:28 | Reagovat

nikdy jsem nebyla ve stejné situaci, ale lituji tě=( a přeji ti aby jsi to nějak vyřešila=)

6 Kača Kača | Web | 4. září 2014 v 19:01 | Reagovat

tady nespřáteluješ?:((
Jinak, taky jedu zítra od Jičína :3 a pak do Frenu a pak do Ovy:3

7 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 5. září 2014 v 16:36 | Reagovat

Nejhorší je ta nejistota... když jsem tento článek četla, měla jsem pocit, že tohle znám (aspoň některé části z tohoto článků). Asi by mě to taky sralo... doslova bych se užírala tím, kdyby můj hrál víc hry... a taky na sex říct 'nejsem nadrženej', to bych asi taky nedala. Cítila bych se strašně, asi bych se propadla a hlavně bych to nechápala... Nelíbím se mu? Otázky jestli mě má rád, jestli mě miluje - skoro na denním pořádku v mé hlavě... pořád nějaké pochyby, strach... ale má ho i ten druhý?
Hodně sil...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama