HOME PAGEDENÍKARCHIV

Uvědom si, že nejsi sama.

4. září 2014 v 9:29 | Drzounka |  Nezařazeno
Tenhle článek chci začít tím, jaká jsem nehorázná kráva. Hlavně mi to prosím nikdo nevymlouvejte. Vím to. :) Takže v prvé řadě.. Maruško. Uvědom si laskavě, že nejsi sama..Že je tu člověk, který potřebuje, aby si ho podržela..(Nebojte.. Píšu to já.. ale.. píšu to z druhé osoby..)Jste na to dva, a on potřebuje aby si ho podržela (2x). Je pravda, že už měl možnost se s tebou kolikrát rozejít a to jen proto, že jsi udělala píčoviny, za který by tě jinej přítel ... Eh.

Bože.. Ano, včera jsem byla nasraná jak to jen mohlo jít, chuť opít se byla zase na místě, ale neuskutečnilo se to. Mno, ale začala jsem zase dělat kraviny.. A to je ta.. Přítel má skupinu.. (Už teda jen poloviční ! :D) Měl tam 1.oo5 lidí, šlo o skupinu League of Legends Cz/Sk.. Od rána jsem byla nasraná, protože jsme se *štěkli* a ke všemu jsem byla nasraná z toho že si změnil hesla.. Teď už mi to je jedno.. Opět si smazal historii s další holkou.. To mě nasralo 2x tolik a začala jsem žárlit. PROKLÍNÁM TO ZKURVENÉ LOLKO DOTEĎ. A díky tomu jsem začala mazat lidi ze skupiny. :X :D Povím vám.. Byla fuška smazat těch 5oo lidí, ale nesmazala jsem je všechny, jak jsem měla původně v plánu.. On mě totiž prásknul jeden kluk ze skupiny... A blá blá blá.. Ano.. nasralo ho to očividně.. Což jsem *chtěla*, chtěla jsem aby to už skončilo. Proto jsem to udělala.. Přidávat si každou pěknou holku co přijde do skupiny taky nemusel, copak já si přidávám každého kluka co tam přijde ? NE!... No to je jedno.. *Pross* tak si říká ten kamarád co mě prásknul, mi začal nadávat.. Kokot debilní.. Pamatuju si jak na mě byl hodnej ze začátku, pak v té hře postoupil do vyšší ligy a začal se chovat jak totální kokot. No comment.! -_- Nelituju toho že jsem to udělala, ale provinile se cejtím.. A omlouvat se *Prossovi* za to že jsem ty členy smazala? Ledatak hovno, dala jsem mu bonus a toho blba si zablokovala! :)

Tak, a to by k tomuhle tématu stačilo..
SODOMAGOR. http://see-you-in-hell.blog.cz/ - Na tenhle blog.. Musím upozornit a popravdě Je to jeden z nejlepších blogů, které jsem kdy navštívila! Názorové články jsou úžasně napsané, čitelné a dobře si je zapamatuji. Hlavně co mě nejvíce na tomto blogu zaujalo je rubrika NADPŘIROZENO, kde píše o místech, kde se děje něco podivného, nebo místa, která mají příběh s tématem paranormální jevy a podobně.. Tohle téma vidím u blogerů hodně ráda! Takže, určitě navštivte její blog.. :) Není to příkaz, ale uvidíte sami.. Dokonalost sama!! :) Ovšem že tu mám i mnoho jiných blogerek, které stojí za zmíňku, ale to až v dalším článku ! :)


 


Komentáře

1 Denisa Denisa | Web | 4. září 2014 v 10:06 | Reagovat

No, mamka už přesně s tímhle saniťákem zkušenosti má a jednou ho pořádně seřvala!Že je taky zdr. sestra a že by si v životě takové chování nedovolila a tak, no jenže já jsem taková pipina, že vždycky držím hubu a krok...ale kdo ví, jestli bych to pak ještě nezhoršila a v sanitce na něj nebyl ještě hnusnější...
__

No kdyby si můj přítel s někým psal a smazal historii, tak mě to fakt žere, protože NEVÍŠ co si psali...nemá žádný důkaz, že si nepsali něco opravdu nevhodného a žárlila bych taky, v tomhle tě fakt chápu...
a obdivuju tě, že tohle pořád trpíš, já bych to nedokázala...ono hry dokážou z člověka udělat fakt závislé magory..tím nechci tvého přítele nijak urazit, ale je to tak...

blog od Sodomagor. je skvělý!Taky tam hrozně ráda chodím:-) a mrzí mě, že nevím, jak majitelka vypadá a kdo to je!hrozně by mě to zajímalo:D:-)

2 Makkakonka Makkakonka | Web | 4. září 2014 v 14:26 | Reagovat

Blog Sodomagor znám. Je pěkný. Občas si nějaký její článek přečtu. :)

Tvoje počínání chápu. Možná bych to udělala taky. Máš na žárlení právo. Vždyť když to smaže, tak vlastně nevíš, co si psali. Zajímal by mne důvod, proč to maže. Dle mýho názoru, kdyby věděl, že ti to nebude vadit, tak by to tam nechal, jenže buď ví, že žárlíš a maže to kvůli tomu nebo prostě píše něco, o čem ví, že by ti to vadilo. A ten práskač.. udělala jsi dobře, že jsi ho blokla.

3 steel32 steel32 | Web | 4. září 2014 v 17:46 | Reagovat

jak tě to napadlo probůh :DD
ale co si budeme nalhávat žejo, ten přítele je taky trochu vůl :DD
a na sodomagor čtu strašně ráda, nejlepší její názory! :D

4 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 5. září 2014 v 16:40 | Reagovat

Tak tohle by mě taky točilo na maximum, kdyby si můj vymazal historii s nějakou holkou - už to, že si přidává holky a píše si s nima by mě sralo. Totálně... na tohle jsem šílená -_- mrdlo by mi z toho... takže se ti nedivím ... a nejsi kráva!
Na ten blog se podívám :) díky za typ!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama