HOME PAGEDENÍKARCHIV

16.5.14- PS. Miluju tě

18. října 2014 v 18:54 | Drzounka |  PjůDyPjů D.
Ten pocit štěstí, každý z nás ho zažil, nebo mu ho život chystá předvést. Za poslední dobu jsme měli problémy ohledně, no to je jedno... nemusím vysvětlovat, chápala jsem jaké má problémy, že má stres... Udělala sem pitomost, která se nakonec ale ukázala jako cesta k vedení toho jednoho velkého problému.
Ale abych se k tomu dostala.. Sem to nejhorší stvoření na světě, Buh ví že jsem to nechtěla, zoufalost dělá zoufalá rozhodnutí. Konečně jsme se dostali k řešení problému, nebyla to hádka.. Jak víte z bývalého blogu, tak sem zvyklá že se tyhle situace řešily jinak.
Asi jsem potřebovala dokázat že to se mnou myslí vážně. To se povedlo. Problém je v tom... SVĚŘIT SE. V tom je problém.. já nikdy.. nikdy se nikomu nesvěřuju.. jediné co umím je vypsat se.. Je to i moje chyba. Kdybych mu řekla to co mě trápí, co mě užírá.. Nejde to.
A když se odhodlám.. Nakonec mě odradí pohled do jeho očí. Já nevím proč.. Bojím se toho že bych ho zklamala? Divné je.. že když se mu podívám do očí tak.. mám úžasnej pocit. Nikdy bych mu nelhala. Nikdy ho nechci zklamat. I přez to co sem provedla.. ''Já se tě jen tak nevzdám'' řekl mi to včera večír. Chtělo se mi brečet.. To je ten pocit... štěstí
Hmmm a to co následovalo.. asi nejlepší se* v mém životě! Nepřeháním..
Zlatíčko.. strašně tě miluju.. omlouvám se za tu pitomost.. Je mi to fakt líto. Celé dny myslím jen na tebe.. prostě.. nechci o tebe přijít. Miluju tě..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama