HOME PAGEDENÍKARCHIV

20.5.14 - 〇ᘎ ᔕᕼᓰT

18. října 2014 v 18:58 | Drzounka |  PjůDyPjů D.
Ano děťátka.. dneska chci.. ani nevím co chci.
NOVINKY
- Asi sem konečně našla zpěváka kterýho prostě.. Před tím byla moje nejoblíbenější skupina Nickelback.. určitě znáte.
- Dnes to je Adam Lambert s andělským hlasem, je mi jedno že to je gay, má styl a ten hlas prostě...
- V posledních pár dnech hodně přemýšlím.. vlastně, to je fuk.
- Přemýšlela sem u ukončení blogu, ale pak sem si řekla, *PROSÍMTĚ NA CO SI ZASE HRAJEŠ? STEJNĚ BY SIS HO ZA PÁR DNÍ ZALOŽILA ZNOVA*
- Toužím po zvířeti.. nemůžu říct ani jak moc, prostě, zvířátka jsou němé tvářičky.. ano chci spíš psa než kočku.. říct mu všechno a vědět, že on mé tajemství nikdy neprozradí. Přitulí se ke mě když je mi *pod psa* Bude se vnucovat když budu na nervy..
- Možná to bude znít divně, ale i přez to co se u mě doma dělo mi moje máma chybí, přece jenom, je to prostě moje máma..
- Vím že mě miluje, (teď nemluvím o mámě) ale jak moc..? JAK MOC?!! NeŠíLíM.. jen mi to leží v hlavě, já siden ode dne uvědomuju že ho čím dál tím víc miluju. Ale to je právě.. ale nic..
- Návštěvnost blogu se rapidně snížila za dobu co sem měla pozastaveno.. a víte co, je mi to u prdele.. Mě stačí jenom ti, co ten blog opravdu zajímá..
- Chci oživit menu vašema ikonkama, pokud by někdo z vás chtěl tak mi jen napište že chcete abych měla vaší ikonku v menu. :)
- Dneska sem byla úplně mimo.. ráno když sem vstala tak sem byla furt neskutečně unavená, pustila sem počítač, byla u něj asi půl hodiny a pak sem kurva musela zase do tý postele.. spala sem asi 3hodiny, když sem vstala div sem neomdlela. Strašně se mi zatočila hlava a byla sem furt unavená.
- Chtěla bych se stát slavnou přez kresby, ale je to vůbec možný? Je tolik lidí co kreslí líp než já, tak se toho radši vzdát. Jo dneska sem nějaká pesimistická.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama