HOME PAGEDENÍKARCHIV

6.6.14 - Crusti Croc

18. října 2014 v 19:02 | Drzounka |  PjůDyPjů D.
Ahojky ♥
Včera.. včera to byl docela zajímavej den.. Protože si ani sakra nepamatuju.. co sem dělala. :D Jediný co si pamatuju je to že sem šla za mladým do práce a pakl sme spolu šli domů. Pak jsem chvilku hrála lolko, když mě lolko nasralo tak sem si šla lehnout.. a myslím že sem dokonce i na pár minutek usnula. Pak když jsem se probudila jsem usoudila že bude lepší si asi jít lehnout, tak jsem si ustlala a lehla si.. mladej ještě hrál tak sem poslouchala jeho rage (nadávky). Pak už si pamatuju že se mi zdálo.. zdály.. zdála.. fakt ohavná noční můra.. nebudu sem vypisovat můj sen, pamatuju si jěn útržky .. ale prostě jsem se okamžitě probudila. Pak už jenom vím že se mě mladej ptal jestli sem zase měla noční můry.. No, přitulila sem se k němu a snažila se znovu usnout.

Dneska.
*Za poslední dobu si mi moje sestřenka stěžuje že se jí hroutí vztah.. ani se nedivim.. nemají ve vztahu důvěru a ani žádnej respekt.. bůh ví jestli se ještě milujou. Nemyslete si že jí nepodporuju, ale už mi to docela leze na mozek.
*Taky má někdo z vás za poslední dobu depky..? Prostě.. ani nevíte kvůli čemu.. nevím jak to napsat. Já sem myslím předevčírem nebo nevim kdy úplně šílela.. nevím proč, ale prostě to tak bylo.. v tu chvilku jsem si jen říkala jaký by to bylo se zkusit opít ..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama