HOME PAGEDENÍKARCHIV

Sny jsou odraz naší mysli???

21. června 2015 v 19:00 | Tweery |  Nezařazeno
Život mi protéká mezi prsty. Sakra.. to byly zase sny... Ze soboty na neděli..se mi zdály 2 sny. A nebyly zrovna moc hezké. První sen se týkal mého ex přítele Vojty. Vím co se v tom snu odehrávalo, ale vypisovat tady detaily by bylo zbytečné. Nevím ani jak ten sen začal, ale pamatuju si, že mě někde potkal, já se pak vloupala do jeho domu a něco jsem tam hledala. Pak vyrazila za partou kluků, se kterýma jsem původně šla na nějaký pochod. Najednou se tam objevil Vojta a pevně mě chytl za ruku, nechtěl mě pustit, připadalo mi že mi tu ruku svírá čím dál tim víc a cítila jsem to. Pak když šel předemnou jeden kamarád, tak jsem na něj se slzama v očích mrkla a dávala najevo co se děje. Ten ho ode mě pak odtrhl a zatáhl někam mimo.. Od té doby už tam žádnou roli nehrál. Ten sen byl o hodně délší a dělo se tam víc věcí.. Pak druhý sen - Mamka, její přítel, můj nevlastní otec. Máma se nakonec rozhodla že se chce vrátit k tátovi, ale se Zdeňkem (její přítel) je už hodně dlouho a tak mu nechce ublížit a to taky protože má zdr. potíže. Mamka po večerech tajně utíká za tátou. Já se svěřuji bratrovi a Zdeněk zrovna poslouchal za dveřmi. Večer když se chystá máma odejít za tátou tak Zdeněk leží na posteli. V tu dobu něco říkal, momentálně si nevybavím co. Ale vím, že opět vytáhl obrovský nůž a chtěl zabít tátu i mámu. Následoval můj histerický řev, přiběhl brácha a přetahoval se s ním o kudlu.
Nevím proč mám tyhle dvě ''VZPOMÍNKY'' zafixované v hlavě. Popravdě mě to mučí a už nevím co s tím mám dělat. Nemůžu prostě pustit z hlavy tu vzpomínku z léta a jak máma přišla domů s monoklem.. (to je tak, když si představíte, jak vaše máma stojí u zdi a ten zmrd jí drží aby se neucukAla a jednu jí vrazil, následuje válení se po zemi, hromada slz... Jen to tady píšu a je mi z toho do breku. Já fakt nevím proč na to kurva myslím, ale to se nedá.. Já nechci aby s ním byla! Nikdo takhle svojí mámu nechce vidět a ani si tohle předtavovat)
Další špatná zkušenost - Vojta. V životě jsem nepotkala prolhanějšího hajzla než je on. To už byl od čtvrtky vztahu chronickej lhář. A to že mi ubližoval? To byl jenom další bonus. Že jsem ho po jeho agresivních výjevech začala podvádět ví už skoro každý. Měla jsem důvod. Ale že on začal podvádět mě? Odplata? Začal si mě mučit už před tím než jsem tě podvedla, tak proč sakra? Jeden víkend ''jel na kamarádův pohřeb'', kecy, šel šukat jednu píču. Další víkend ''eSuba turnaj'' (v té době jsem ještě nevěděla že je to tým prof. hráčů, což on určitě nebyl a furt machroval jak k nim patří), zase kecy, jel zase za nějakou kurvou. A jak jsem to zjistila? Každý má své zdroje, ale já to nechtěla ani zjišťovat.
Když jsem se probudila, měla jsem co dělat abych se nerozbrečela. Byla jsem zrovna u přítele. A poměrně dost nachcípaná.. Takže moje smrkání a pár slz do toho.. Nic nepoznal.. Odpoledne jsme ale jeli do nemocnice za jeho tátou a mě to opět začalo vrtat hlavou. Ještě se mi na ruce objevily 3 modřiny a vůbec nevím kde se mi tam vzaly.. No, to je fuk.
Já jsem ráda že už jsem v teplé posteli a odpočívám. Škoda že sama a né s přítelem.. Kolem toho mi taky vrtá spousta otázek v hlavě.. Já už bez něj ten týden nevydržím a nevím jak dlouho tohle budu ještě schopná přežívat.. Já vím, pro někoho to je o něčem jiném, ale já neměla nikdy kluka na dálku.. Chtěla jsem, aby byl někde blízko a já ho mohla vídat třeba obden.. Tohle je prostě nejvíc napíču.. Nechci o tom zase přemejšlet.. Čus bus, a zase blogerky co očíhly komentáře jiných. NESNÁŠÍM TO A JDĚTE S TÍM DO PRDELE. Seru na vaše blogy a prostě ani nemá cenu chodit na blogy takovejch debilních retardérek. Buďto pište svoje komentáře a nebo vůbec nekomentujte a vypadněte. Dík.
Zítra tu budu..
 


Komentáře

1 cincina cincina | Web | 21. června 2015 v 19:12 | Reagovat

Zvláštní sny. Mě se moc nestává, že by se mi zdály dva sny za noc. Buď se mi nezdá nic, nebo jenom jeden sen, který trvá fakt dlouho. Ale občas se mi zdají i dva sny. Podle mě se ti zdá o tom, o čem nejvíce přemýšlíš.
Kolikrát se mi zdálo o škole, o tom, že mě někdo zabil, znásilnil... nebo prostě jenom sex. Nejlepší sny jsou ty se sexem.
Já doufám, že už se ti takové hnusy, že ti ten Zdeněk chce zabít rodiče, zdát nebudou.

2 Michaela Michaela | Web | 22. června 2015 v 11:24 | Reagovat

Nesnáším takové sny, které jsou spojeny s minulostí ale stává se mi to dost často, takže vím, že to není nic příjemnýho já jsem z toho pak celý den uplně špatná. Někdy bych radši nešla ani spát.. To s tvojí mamkou je prostě děsný, já jsem to jednou viděla, sice to byli uplně cizí lidi, ale nikdo nic neudělal.. A strašně jsem se styděla že jsem tý paní nějak nepomohla, jenže když jsem viděla toho ubožáka a chlápka kterej na něj čeká za rohem nemohla jsem nic udělat, s kamarádkou jsme tam stály jak opařené, před námi šli asi dva chlapi a že by aspon oni něco udělali ? Ne, nesnáším takový lidi co jsou schopný tolik ublížit.. Tvojí mamku si nezaslouží..
Vztah na dálku mám taky, vídáme se jen o víkendech a občas když to vyjde tak v týdnu ale to opravdu málokdy. Je to hrůza být bez něj takovou dobu..Ale je to tak jak to je a jsem šťastná a věřím, že ty taky :)

3 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 22. června 2015 v 16:56 | Reagovat

Ach jo, tohle jsou sny? Spíš mi to připadá jako scénář nějakého hororového filmu. Ale je na tom tvrzení o snech něco pravdy, - že to, co jsme zažili se odráží pak v našich snech. A ty jsi to zrovna lehký neměla. Ani se nedivím, že se o svoji mámu bojíš a jejího přítele jí neschvaluješ. Tohle kdyby někdo udělal mojí mámě. Bože. Nechci si to ani představovat.
A o tvém ex ani nemá cenu mluvit. Byl to hajzl a basta... nepřipravil ti moc hezký vztah. Musí to být docela zajímavé, být s takovým lhářem... nějak si to nedovedu ani představit. Čemu pak máš věřit? Co je pravda a co lež?
Je dobře, že už je to za tebou, i když je jasný, že se to bude vracet... v mysli, ve snech,... máš to prostě v sobě. Člověk se toho nezbaví.
Nicméně je moc dobře, že máš teď kluka, který je super. Je hodný a máš ho, dle toho co píšeš, hodně ráda :-)
Kluk na dálku a vztah na dálku - to je docela zatěžkávací zkouška... hlavně je nevýhoda, že než se vidíte, trvá to "věčnost" i když jde třeba jen o pár dní...
Btw. doufám, že se neřadím do blogerek, které v článku zpomínáš -_- :) to bych byla nerada :)

4 Mrs.Invisible Mrs.Invisible | Web | 22. června 2015 v 17:14 | Reagovat

Máš to tu moc pekné! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama